Moj subjektivni pogled na danasnjaSEOW desavanja .

• 102nd-YU-bogida
  • 102nd-YU-bogida's Avatar Topic Author
  • HQ
  • HQ
More
01 Nov 2013 13:49 - 01 Nov 2013 13:51 #62867 by 102nd-YU-bogida
Kao su pojedinci primetili u zadnje vreme me bas I nesto nema na HLu I na TSu bas puno a o nekom letenju da I ne govorimo.
S druge strane koliko sam uspeo da vidim ni ostalih bas nema puno... sem pojedinaca angazovanih oko planiranja I izrade nekih narednih seowa.
Meni licno SEOW I IL2 je izgubio draz iz nekoliko razloga koje sam resio da podelim sa vama.

Prvo da ne bude neke zabune ne optuzujem nikoga za nista.

Il 2 zajednica se istopila... nema vise onih ljudi koji su citavo vece visili na HLu I leteli raznorazne ratove, razlozi za to su visestruki ali mislim da su najveci razlozi : Zasicenost samim IL2 pojava nekih novih simulacija (Bob Rof i sta zanm sta jos) I bitan faktor tenkici.

Sdruge strane nekako jos I prezivljavaju zajednice oko SEOWa ali dokle..
Svedoci smo skorasnjeg odlaska Spanaca. Licno mi nije stalo do tih p.....a koje nemaju pojma o sistemu igre zagrizi I sazvaci do kraja pa kako bude.
Nisu nista bolji ni zabari koji su iste seka perse ko I gore pomenuti...samo za razliku od njih jos su tu.

Sada meni licno vise nije BAS toliko gust kada letim seow a za to je nekoliko razloga nekoliko nezaobilaznih stvari se ticu licnog zivota... ( porodica, novac , vreme I slicno) a s druge strane kada se nekako I nadjem na HLu ili SEOWu dolazi mi do izrazaja BEZLICNOST nema one drazi koja je krasila prve kampanje, gde je ona??? izgubila se u hodnicima planiranja taktiziranja I manipulacijama postojecih starih -novih pravila.

Izgubili smo se u duzinama misija, mlakim akcijama, razvucenosti istih I jalovih fajtova.

Sa druge strane iz ovih mojih vidjenja proizilazi sledece:
Nedovoljna usresredjenost na samu misiju
nedovoljna angazovanost u istim (letimo kao roboti bez ikakve sanse za bilo kakvom samoinicijativom po pitanju izvodjenja samih misija ili delova misij)
Suvise smo se podredili pojedincima ili grupama iz drugihSQ
Preterano uzimamo u obzir neka tudja misljenja koja u sustini ubijaju akciju u igri.

Na osnovu svega ovoga moj zakljucak je sledeci:

SEOW je postao meni malo zamoran
Postao mi je predugacak puno letenja malo akcije
Posteo mi je anoniman( letimo protiv SQ koje niako nemogu da dozivim kao stvarne protivnike(izuzetak su mi bili Francuzi dok su leteli bili su mi izazov))
Suvise malo slobode u izvrsavanju misija (Leti do tacke A kruzi, kruzi, kruzi idi na tacku B pucaj malo I idi kuci)
I na kraju previse taktiziranj.

To je moje vidjenje I kao sto rekoh nikoga ne prozivam nikome nista ne prebacujem I ne zelim da vam kvarim zadovoljstvo, samo sam osetio potrebu da sa vama podelim ova moja razmisljanja I samim tim objasnim zasto me nema (ako nekog interesuje)

Voleo bih da letim fajtove sa drugim Sq tipa 4na4 ili jos vise sa samo elementima vazdusnih bitaka bez ostalog razvodnjavanja akcije.

Kao sto smo leteli nekada protiv WARP Sq , 15jg/52 I ostalih sa kojima smo nekada leteli
licno mislim da IL2 ovakav kakav jeste broji poslednje mesece da nekazem dane jer danima na HLu se vrti broj od pedesetak ljudi koji su na HLu a ne lete I pedesetak do sto koji negde lete po serverima ( U ovih stotinak koji lete ulaze I serveri)

To je moje vidjenje stvari nemojte da se nadjete uvredjeni ili nedaj boze prozvani jer za ovo niko nije kriv....stvari su jednostavno takve I nazalost nepromenljive.

Steta za nas IK3 koji je sem sto je kasno dosao (kompletan jos nije) verovatno I kada izadje u nekom sledecem dodatku nece imati ko da ga leti .....sem mozda nas samih... a to gubi svu draz I pocetni entuzijazam.

Sto se tice IK3 sve fajlove koji se ticu njegovog eventualnog ubacivanja u neke nove (mada sumnjam da ce on nekoga interesovati ) buduce simulacije treba na svaki moguci nacin uciniti dostupnim na sto vise nacina , tu mislim da svako ko je zainteresovan za njega na ovaj ili onaj nacin treba da moze da dodje do njega, za pocetak na nasem sajtu u delu za preuzimanje fajlova, takodje mislim da bi trebalo tu da se nadje I kabina (mislim da posle onolikog cekanja nemamo obavezu prema nikome)
Sto se tice letnog modela IK3 meni je on katastrofican(mozda ja neznam) trebalo je da bude brzi od Harikena a bolje da manervise od ME 109E3, Sada je Hariken brzi od njega bolje manervise I on I ME 109 a osecaj dok letis u njemu u borbi je ...pa da kazem naporan.
I Mapa Srbije ovakva kakva jeste sa naznakom da nije gotova..... mozda se neko zajebe I zavrsi je ili bar popravi da bude upotrebljiv.

Zbog toga sam i pokrenuo inicijativu da vidimo kako I ko bi mogao da odradi IK3 u foto programima I da mu da zivot kao na starim fotografiajma ili kao zive fotke u bojama koje eliminisu izgled da je to igrica. Grunf je nesto rekao ali licno mislim da od njega nema nista.... (Nista licno Grunf ali prilicno si velika zamlata da bi se sada promenio zbog IK3)

Toliko o mom vidjenju da ponovim

NIKOGA NE PROZIVAM

NIKOGA NE OPTUZUJEM

NIKOGA NE NAPADAM

Sve ovo sto se desilo I desava je splet nesretnih okolnosti koje utice na sve.

Hvala!

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Ja sam Rusofil

Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo?
Ako je njihovo, zasto ga otimaju?
A ako vec mogu da ga otmu, neznam sto se toliko ustrucavaju?
Last edit: 01 Nov 2013 13:51 by 102nd-YU-bogida.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

• 102nd-YU-mornar
  • 102nd-YU-mornar's Avatar
  • 102nd Yugoslav Squadron
More
01 Nov 2013 14:31 #62869 by 102nd-YU-mornar
Replied by 102nd-YU-mornar on topic Moj subjektivni pogled na danasnjaSEOW desavanja .
Please login to view the answers

"Ποτέ δεν έχουν γευτεί την ελευθερία, φίλος, ή θα ξέρετε ότι δεν κοστίζει χρυσάφι, αλλά χάλυβα"
Διηνέκης, Λακεδαιμόνιος

• 102nd-YU-VUK
  • 102nd-YU-VUK's Avatar
  • "Čuvaj se besa tihih ljudi"
More
01 Nov 2013 15:12 #62870 by 102nd-YU-VUK
Replied by 102nd-YU-VUK on topic Moj subjektivni pogled na danasnjaSEOW desavanja .

"Ako misliš pobediti ne smeš izgubiti."
"Neprijatelj koga poznajete, je ujedno i onaj protiv koga se možete i braniti."
"Naše sumnje su naše izdajice. Jer, zbog njih gubimo ono što bismo mogli da dobijemo, i to samo zato jer smo se uplašili da probamo".

AMD PHENOM II X3 710 2.6 GHZ BOX
GIGABITE GA-MA790XT-UD4P
Memorija 14 gb 1333
ZOTAC 1060
WD 500 GB SATA 2 16 MB 720

• 102nd-YU-buki
  • 102nd-YU-buki's Avatar
More
03 Nov 2013 10:38 #62891 by 102nd-YU-buki
Replied by 102nd-YU-buki on topic Moj subjektivni pogled na danasnjaSEOW desavanja .

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku!

• 102nd-YU-SrleJ
  • 102nd-YU-SrleJ's Avatar
More
03 Nov 2013 11:07 #62892 by 102nd-YU-SrleJ
Replied by 102nd-YU-SrleJ on topic Moj subjektivni pogled na danasnjaSEOW desavanja .

• 102nd-YU-devill
  • 102nd-YU-devill's Avatar
More
03 Nov 2013 12:16 #62893 by 102nd-YU-devill

• 102nd-YU-buki
  • 102nd-YU-buki's Avatar
More
03 Nov 2013 12:40 #62894 by 102nd-YU-buki
Replied by 102nd-YU-buki on topic Moj subjektivni pogled na danasnjaSEOW desavanja .

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku!

• 102nd-HR-cmirko
  • 102nd-HR-cmirko's Avatar
More
03 Nov 2013 13:00 #62895 by 102nd-HR-cmirko
Replied by 102nd-HR-cmirko on topic Moj subjektivni pogled na danasnjaSEOW desavanja .

Semper Fidelis!
"Vir prudens non contra ventum mingit"

• 102nd-YU-matori
  • 102nd-YU-matori's Avatar
More
03 Nov 2013 19:59 #62896 by 102nd-YU-matori
Replied by 102nd-YU-matori on topic Moj subjektivni pogled na danasnjaSEOW desavanja .

• 102nd-YU-Dacha
More
09 Nov 2013 12:02 #62984 by 102nd-YU-Dacha
The following user(s) said Thank You: 102nd-YU-vukac